قوانین و مقررات

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی مپسا از آن‌جا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است، تقاضا می‌شود آن‌را به دقت مطالعه فرمایید.

ایجاد و قبول سفارش

ثبت هر‌گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتی‌که با آن‌ها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید. امکان ثبت سفارش در سایت در تمام روزهای هفته و به‌صورت شبانه‌روزی وجود دارد. شرکت مهندسی مپسا در بسته‌بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.کاربر می‌بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

شرکت مهندسی مپسا به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده می‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. این فروشگاه درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می‌کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر‌چه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می‌نماید. در‌واقع شما با استفاده از این فروشگاه،‌ رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد‌بود. مکان تحویل کالا در باربری است و فروشگاه مپسا به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، بعد از تماس با مشتری و هماهنگی‌های لازم سفارش را از طریق باربری ارسال نماید. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در باربری، این فروشگاه هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری ما براساس رعایت حق مشتری و مصرف کننده است. در مواردی بسیار نادر و درصورت وجود نوسان‌هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارش قابل تحویل نباشد، فروشگاه اینترنتی مپسا موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماید. طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

رویه خرید

  1. پیش از سفارش لازم است مشتری نسبت به بررسی کامل کالا اقدام نموده و درصورتی در مورد موضوعی شک دارد و یا سوالی وجود دارد پیش از سفارش موضوع را پرسیده و سپس اقدام به خرید نماید.
  2. درصورت سفارش اشتباه خریدار موضف است فروشگاه را مطلع کند تا پیک برای او ارسال نگردد، درصورت ارسال پیک و برگشت خوردن کالاهزینه رفت و برگشت پیک به مبلغ ۳۵ هزار تومان برعهده خریدار می‌باشد.
  3. درصورت ثبت آدرس اشتباه و ارسال به آدرس اشتباه مبلغ رفت و برگشت پیک به آدرس اشتباه به عهده خریدار خواهد‌بود.

نکات مهم

هزینه‌ای که خریدار جهت سفارش کالا از طریق سایت مپسا پرداخت می‌نماید، صرفا هزینه کالا بدون هزینه ارسال است.

لطفا اطلاعات تماس را کامل و صحیح وارد نمایید بعد از سفارش در اسرع وقت با شما تماس گرفته می‌شود، هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و حداکثر کالا بعد از (دو روز کاری) از طریق باربری به دست مشتری می‌رسد.

در ایام تعطیلات سفارش پذیرفته شده، ارسال کالا بعد از تعطیلات صورت می‌گیرد.

  • خریداران ساکن تهران:

ارسال کالا با پیک موتوری انجام می‌شود. همچنین تقبل هزینه پیک برعهده خریدار می‌باشد.

  • خریدارانی که ساکن تهران نیستند:

کالا از طریق باربری ارسال خواهد شد. پرداخت هزینه باربری بعد از تحویل کالا برعهده خود خریدار خواهد بود.

این سایت دارای ثبت ملی و اینماد می‌باشد و کلیه قوانین و مقررات تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران بر آن حکم فرماست.